Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук: Парламент єдиний у питаннях територіальної цілісності й незалежності України

  • 8897
Руслан Стефанчук: Парламент єдиний у питаннях територіальної цілісності й незалежності України

Верховна Рада готова працювати 24/7 і демонструє абсолютну єдність у питаннях захисту територіальної цілісності, незалежності й безпеки України.

Про це у своєму зверненні сказав голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, коментуючи підсумки засідання депутатських фракцій і груп, що відбулося сьогодні.

«Верховна Рада демонструє свою єдність у питаннях територіальної цілісності, незалежності й безпеки України. Усі народні депутати готові зібратися в будь-який час, щоб ухвалювати необхідні й справедливі рішення для майбутнього нашої країни. Зберігаємо спокій і добре робимо свою справу», – наголосив спікер ВР.

Він також закликав українців не піддаватися емоціям і зберігати єдність, довіряти нашим дипломатам і Збройним силам України.

«Нині дуже багато гучних заголовків, а заголовки породжують велику кількість емоцій. Важливо зберігати спокій і єдність. Нині тривають надзвичайно важливі перемовини, яких не було 30 років за участі представників України, міжнародних партнерів. Мета – об’єднати весь світ навколо України й гарантувати мир», – додав Руслан Стефанчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy