Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук: Олігархи більше не впливатимуть на життя, політику й майбутнє України

  • 10097
Руслан Стефанчук: Олігархи більше не впливатимуть на життя, політику й майбутнє України

Великий бізнес повинен бути в Україні, але він має займатись бізнесом, чесно сплачувати податки, створювати робочі місця, а не формувати українське політичне майбутнє.

Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук, коментуючи ухвалення законопроєкту проти олігархів №5599.

«Сьогодні парламент зробив перший, але надважливий крок, орієнтований на демонтаж впливу олігархічної системи на життя, політику й майбутнє України. Під час розгляду законопроєкту проти олігархів ми чітко зрозуміли, хто допомагає олігархам, а хто допомогає суспільству обмежити олігархічний вплив на політику, економіку та ЗМІ. Та попри значний супротив ми змогли прийняти цей значущий законопроєкт. Для нас вкрай важливо, щоб запропонований проєктом закону механізм змінив реалії української політики», — наголосив Руслан Стефанчук.

За його словами, політичні партії, ЗМІ, державні службовці всіх рівнів, судді, правоохоронці, наглядові ради державних підприємств — повинні функціонувати відповідно до закону без впливу великого олігархічного капіталу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy