Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук: Кожен українець може дізнатися розмір зарплати в державних та комунальних компаніях

  • 7006
Руслан Стефанчук: Кожен українець може дізнатися розмір зарплати в державних та комунальних компаніях

Сьогодні кожен українець може зайти на сайти таких держкомпаній, як «Нафтогаз України», «Укрзалізниця», «Укрпошта» і переглянути інформацію про розмір щомісячної оплати праці їхніх топменеджерів.

Усе це стало можливим завдяки ініційованому спікером ВР Русланом Стефанчуком закону щодо забезпечення відкритості інформації про розмір оплати праці в державних та комунальних компаніях.

Відтепер кожен має право подати запит про надання публічної інформації та отримати її не пізніше п’яти робочих днів.

«Тобто, більше ніяких формальних відписок, що відомості про зарплату керівництва є персональними даними чи мають обмежений доступ. Завдяки цьому закону ми, зокрема можемо дізнатися, що призначені восени члени правління НАК “Нафтогаз України” й АТ “Укрзалізниця” наразі не отримують винагороду за роботу на посаді, оскільки їх призначено тимчасово, допоки загальні збори акціонерів компанії не ухвалять рішення щодо формування правління», – додав голова парламенту України.

Руслан Стефанчук розвіяв міф про те, що буцімто Україна не може залучати іноземних фахівців як незалежних членів наглядових рад товариств, які належать державі.

«Маю заспокоїти. У переддень нового 2022 року Кабінет Міністрів України затвердив склад наглядової ради акціонерного товариства “Українська залізниця”, до якої поряд із представниками держави увійшли й незалежні члени-іноземці», – поінформував він.

Руслан Стефанчук вважає, що лише прозорість у роботі, чесний та відкритий діалог із громадськістю, навіть із найгостріших питань, є запорукою відновлення довіри до державних інституцій та компаній. «Переконаний, об’єктивна та відкрита інформація про розмір оплати праці в державних та комунальних компаніях сприятиме дієвому контролю за ефективним витрачанням публічних коштів», – наголосив Голова Верховної Ради.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy