Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Руслан Стефанчук: Головне завдання парламенту – створювати якісне законодавство

  • 11054
Руслан Стефанчук: Головне завдання парламенту – створювати якісне законодавство

Створювати якісне законодавство є головним завданням народних депутатів України. Про це заявив перший віцеспікер парламенту Руслан Стефанчук під час обговорення в Раді його кандидатури на посаду голови Верховної Ради України.

«Парламент, як єдиний законодавчий орган, завжди був тим місцем, де перепліталась політика та законотворчість. Але мені здається, що в парламенті інколи стає дуже багато політики і дуже мало фахової законотворчості. Посаду Голови Верховної Ради України я бачу в тому, щоб ми з вами доклали максимум зусиль не для особистого піару, а для підвищення саме якості нашого законодавства», – сказав він.

Руслан Стефанчук нагадав, що він особисто був причетний до ініціатив, які можуть безпосередньо сьогодні стати фундаментом подальшого вдосконалення законодавства.

«Це законопроєкти про референдум, про правотворчу діяльність, про кримінальну відповідальність за кнопкодавство, про дерадянізацію законодавства, про рекодифікацію цивільного законодавства… і таких законопроєктів у нас з вами багато. Ми працювали в робочих групах, ми дискутували, ми прагнули зробити наше законодавство кращим», – заявив кандидат на посаду спікера.

Також Руслан Стефанчук зазначив, що за пів каденції парламенту, за оцінками громадських організацій, він продовжує бути одним із народних депутатів, який не подав жодного законопроєкту з корупційними ризиками.

«Вперше в історії українського парламентаризму ми разом із вами почали системно займатися плануванням законопроєктної роботи, затвердили відповідні плани законопроєктної роботи на 2020 і 2021 роки. Попереду ще багато роботи і нереалізованих завдань, тож треба невідкладно ставати до спільної праці», – розповів він.

Окремо Руслан Стефанчук подякував фракції «Слуга Народу», яка надала йому великий мандат довіри та висунула на посаду спікера.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy