Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рух «Зе!Жінки» ухвалили Резолюцію: Що вона передбачає

  • 1681
Рух «Зе!Жінки» ухвалили Резолюцію: Що вона передбачає


Забезпечення повної, рівноцінної та значущої участі жінок у всіх процесах і прийнятті рішень на всіх рівнях під час війни та повоєнної відбудови – це пріоритет партії «Слуга Народу».

Про це йдеться в ухваленій сьогодні Резолюції щорічного конгресу Зе!Жінки-2022, який відбувається у Тернополі.


Надаємо повний текст проєкту Резолюції:


Як жінки, що представляють не лише нашу партію, а й нашу країну ми на власні очі побачили, який внесок роблять жінки у боротьбу з російським агресором.

Коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в нашу країну, жінки зробили те, що завжди роблять, вони об’єдналися, щоб спрямувати зусилля на служіння країні та на благо всіх українців. Жінки взяли на себе роль волонтерок, піклувальниць, членкинь збройних сил, соціальних працівниць, творчинь, керівниць організацій гуманітарної допомоги та багато інших ролей.

Коли жінки беруть участь у громадському та політичному житті, ми бачимо результати, які враховують інтереси більшої частини суспільства. Зважаючи на це, ми усвідомлюємо, що наша країна не може бути успішно відбудована без повноцінної участі жінок у всіх сферах прийняття рішень, пов’язаних з відбудовою нашої країни.

У зв’язку з цим, ми, членкині жіночого крила партії Зе!Жінки, вирішуємо, що пріоритетом «Слуги Народу» буде забезпечення повної, рівноцінної та значущої участі жінок нашої партії в усіх процесах і прийнятті рішень на всіх рівнях під час війни та повоєнної відбудови.

Це буде досягнуто шляхом залучення жінок-членкинь партії, обраних посадових осіб та активісток до всіх органів прийняття рішень та управління, які виробляють позицію партії стосовно миротворчої діяльності та відбудови, зокрема делегування жінок для роботи в комісіях та участі в партійних з’їздах і зібраннях стосовно відбудови України.

Запропоновані кроки для обговорення представницями Зе!Жінки задля подальшого розгляду керівництвом партії:
1) Включити текст цієї резолюції до офіційних документів партії, які відображатимуть позицію партії стосовно процесу відновлення країни.
2) Передбачити обов’язкову квоту для жінок у розмірі 50% при призначенні до будь-якого партійного органу, який буде займатися питаннями відновлення та реконструкції країни.
3) Вийти від імені партії із пропозицією до Уряду про встановлення обов’язкової квоти для жінок у розмірі щонайменше 50% при формуванні органів, що будуть займатися питаннями реконструкції та відновлення країни, на загальнонаціональному, регіональному та місцевому рівнях.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy