Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Розвиток заводу і захист працівників: Денис Маслов про приватизацію «Більшовика»

  • 8313
Розвиток заводу і захист працівників: Денис Маслов про приватизацію «Більшовика»

Приватизація заводу «Більшовик» стане вигідною угодою і для держави, і для Києва. Вона також забезпечить розвиток підприємства, трудові і соціальні гарантії трудового колективу.

Про це наголосив народний депутат від «Слуги Народу» Денис Маслов, який взяв участь у приватизаційному аукціоні.

«Ми стали свідками історичної події – великої приватизації колишнього промислового гіганта – заводу «Більшовик». На жаль, з роками Більшовик перетворився на примару у середмісті. Відновити промислову могутність цього гіганта вже об’єктивно неможливо, і не слід це робити в середмісті сучасного Києва. А от дати друге життя цьому потужному місцю, цій території, комплексно ревіталізувати його – це буде завдання інвестора цього об’єкта», – сказав він.

Денис Маслов запевнив, що допомагатиме трудовому колективу і контролюватиме умови виконання колективного договору і гарантії дотримання прав працівників заводу новим інвестором.

Він зауважив, що з 12 тис. працівників тут залишилось працювати 292 людини, 150 з яких люди пенсійного віку.

«Доросле покоління, яке пропрацювало тут не один десяток років, теж усвідомлює, що приватизація – єдиний вихід. У новому колективному договорі будуть закладені гарантії, які захищають працівників підприємства. ФДМУ на чолі із Дмитром Сенниченко буде контролювати виконання приватизаційних умов», – повідомив політик.

Нагадаємо, сьогодні відбувся приватизаційний аукціон 100% статутного капіталу заводу «Більшовик». Його придбав ТОВ «Дженерал Комерс» за 1,429 млрд грн.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy