Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Розвиток Луганщини стане стимулом для повернення переселенців – Максим Ткаченко

  • 4852
Розвиток Луганщини стане стимулом для повернення переселенців – Максим Ткаченко

Народний депутат від фракції «Слуга Народу» Максим Ткаченко заявив, що успішний розвиток Луганської області сприятиме об’єднанню мешканців Луганщини та непідконтрольних територій.

«Тільки спільними зусиллями ми зможемо повернути Луганщині колишню славу. Вона може стати об’єднуючою ланкою для тих, хто змушений був переїхати, але все одно відчуває себе луганчанином. Ми маємо створити такі умови в області, щоб хотіли туди повернутися і ті переселенці, які поїхали по Україні шукати кращої долі, і ті, хто «по той бік» КПВВ», – зазначив заступник голови фракції «Слуга Народу», перший заступник голови Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Максим Ткаченко на обговоренні перспектив розвитку Луганщини під час святкування 83-ї річниці створення Луганської області.

За його словами, суттєво допомагає цим процесам створене за ініціативою Президента, парламенту та уряду Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Також він анонсував створення Всеукраїнської платформи для тимчасово переміщених осіб з Луганської, Донецької областей та АР Крим.

«Я впевнений, що у кожного з нас багато гарних спогадів про нашу Луганщину. Я вірю і знаю, що ми обов’язково всі разом повернемо процвітання та відродимо славу Луганської області», – запевнив Ткаченко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy