Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Розслідування використання гуманітарки: У парламенті з’явиться нова ТСК

  • 912
Розслідування використання гуманітарки: У парламенті з’явиться нова ТСК

Парламент підтримав утворення Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування можливих порушень законодавства у сфері отримання, розподілу, транспортування, зберігання, використання за цільовим призначенням гуманітарної та іншої допомоги.

Її очолить народний депутат від «Слуги Народу» Сергій Козир.

«Мета створення комісії – парламентський контроль у розслідуванні можливих порушень у сфері розподілу гуманітарки, а також неефективного використання державного майна, яке може бути використано для розміщення тимчасово переміщених осіб», – розповів він.

Депутат наголосив, що завдяки допомозі міжнародних організацій, вітчизняних підприємств і організацій, волонтерів, небайдужих громадян місцеві громади отримують значну гуманітарну допомогу.

«У той же час є випадки порушень законодавства щодо нецільового використання гуманітарки. Серед найбільш резонансних – випадки розкрадання майна, а саме: 22 морських контейнерів, 389 залізничних вагонів та 220 вантажних автомобілів гуманітарної допомоги у Запорізькій області, про які писали ЗМІ та повідомляли в НАЗК», – зауважив Сергій Козир.

До складу ТСК також обрано депутатів від «Слуги Народу» Руслана Горбенка, Сергія Демченка, Артема Культенка, Владлена Неклюдова, Максима Ткаченка, Галину Третьякову, Павла Фролова, представників інших фракцій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy