Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Розширення можливостей електронного суду пришвидшить розгляд судових справ: Рада ухвалила законопроєкт

  • 102
Розширення можливостей електронного суду пришвидшить розгляд судових справ: Рада ухвалила законопроєкт

Норма про електронний суд, що дозволяє будь-якій особі взяти участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, діє в Україні з 2017 року. Однак відповідно до чинного законодавства для цього має бути складена відповідна ухвала всім складом суду. Законопроєкт №11133, який Верховна Рада підтримала в першому читанні, усуває цю перепону і запроваджує норму, що достатньо ухвали від судді одноосібно.

Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань цифрової трансформації Сергій Штепа.

«Такий підхід сприятиме тому, що більша кількість осіб братиме участь в електронному суді в режимі відеоконференції, а самі засідання проходитимуть частіше та швидше. Відповідно ми отримаємо прискорення розгляду всіх справ в Україні. Також ухвалений закон загалом сприятиме розвитку вітчизняної судової системи», – зазначив парламентар.

Крім того, додав він, розширення можливостей електронного суду набуває особливого значення в умовах повномасштабного вторгнення рф в Україну.

«У нас зараз дуже багато людей не перебувають за місцем постійного проживання чи за місцем розташування суду, тому розширення можливостей розгляду справ у режимі відеоконференції саме на часі», – акцентував народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy