Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Розпочинаємо діалог з молоддю про реінтеграцію Криму – Олександр Санченко

  • 324
Розпочинаємо діалог з молоддю про реінтеграцію Криму – Олександр Санченко

Україна вже зараз має визначити, як розв’язати низку проблем, що постануть після повернення Криму, і як до цього процесу може долучитися молодь. Про це заявив голова ЗеМолодіжки, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Санченко на Форумі «Крим Wave» у Києві.

«Крим окупований понад 9 років, там вже виросли діти, які ніколи не чули української мови, і це величезний виклик. Ми маємо знайти спільне рішення, як розв’язати ці проблеми», – закликав Санченко учасників Форуму.

Він пояснив, що ЗеМолодіжка проводить «Крим Wave», щоб розпочати діалог з молоддю про її участь у майбутній реінтеграції півострова.

«Ми визначимо, як молоді люди можуть долучитися до реінтеграційних процесів у сфері економіки, інформаційної політики, освіти. І як кожен з нас може допомогти повернути Крим додому», – підсумував Санченко.

Нагадаємо, у столиці проходить Форум «Крим Wave», організований молодіжним крилом «ЗеМолодіжка» політичної партії «Слуга Народу» за участі Представництва Президента України в АР Крим та проєктно-освітньої платформи Q-hub.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy