Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Розмитення авто через Дію: Уряд зареєстрував законопроєкт

  • 849
Розмитення авто через Дію: Уряд зареєстрував законопроєкт

Кабінет Міністрів України зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №7468, який пропонує здійснювати митне оформлення легкових автомобілів на підставі електронної декларації, яка подається через Дію.

Про це повідомив представник Кабінету міністрів в парламенті Тарас Мельничук.

«Також законопроєктом передбачається, що підприємства, які здійснюють декларування легкових автомобілів, що були у використанні та з року випуску яких минуло більше трьох років, можуть за бажанням обрати будь-яку іншу форму декларування передбачену Митним кодексом. Сертифікація легкових автомобілів, ввезених на митну територію України для вільного обігу, є добровільною та може здійснюватися за бажанням особи, що ввозить такий транспортний засіб», – додав він.

Крім того, Кабінет Міністрів зареєстрував законопроєкт №7466, яким пропонується запровадити нову формулу розмитнення транспортного засобу, відповідно до якої не братиметься до уваги його вартість.

«Формула розрахунку складатиметься з наступних показників: віку, типу і об’єму двигуна та ексклюзивності транспортного засобу», – наголосив Тарас Мельничук.

Крім того, законопроєкт передбачає виключення з переліку платників збору на обов’язкове державне пенсійне страхування підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичних осіб, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні.

Половина надходжень від акцизного податку з ввезених в Україну транспортних засобів буде спрямовуватися до загального фонд державного бюджету, інша половина – до спеціального фонду. Це передбачає третій з пакету законопроєктів – №7467, додав представник уряду у Верховній Раді.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy