Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Розглядаємо швидкі механізми відбудови України – Віталій Безгін

  • 5400
Розглядаємо швидкі механізми відбудови України – Віталій Безгін

Триває документальна робота із відбудови зруйнованої інфраструктури України. Є механізми, які можуть запрацювати вже у серпні-вересні. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін в ефірі телемарафону єдиних новин.

«Планом відбудови України займається Нацрада з питань відновлення. Тобто документаційна робота буде готова, а далі це потрібно моделювати та поширювати на кожну територіальну громаду», – сказав депутат.

За його словами, західні партнери, які готові брати участь у відбудові, кажуть – якщо зруйнована радянська будівля, немає сенсу її відбудовувати. Треба будувати сучасну будівлю за сучасними технологіями.

Водночас, він зазначив, що будь-яка міська влада не спроможна самотужки впоратись з проблемами руйнувань, тут має бути допоміжна роль держави.

«У нас є домовленість з Великою Британією про відбудову Київщини, буде угода з Польщею про відбудову Харківського регіону, але це тривалий процес. Швидше буде допомога з громади в громаду, яку ми зараз обговорюємо з Польщею. Тобто польська громада зможе перераховувати кошти зі свого рахунку на рахунок української громади. Це буде набагато швидше, і цей механізм може бути запущений вже в серпні-вересні», – підсумував Безгін.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy