Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Розбудова осередків та форум місцевих депутатів у Києві: що обговорили на черговому засіданні Нацради громад

  • 6005
Розбудова осередків та форум місцевих депутатів у Києві: що обговорили на черговому засіданні Нацради громад

Відбулося засідання Національної ради громад – одного з вищих керівних органів партії «Слуга Народу». На засіданні очільник партії Олександр Корнієнко повідомив про поточний стан справ політсили. Зокрема, про розбудову мережі осередків.

За його словами, у найближчих планах відкрити партійні офіси в кожному районному центрі, а місцевих організацій – в кожній територіальній громаді.

Крім того, він детально ознайомив із планами проведення форуму для місцевих депутатів у Києві в середині осені.

Як нагадав очільник партії, на зібранні будуть присутні всі регіональні депутати і старости від «Слуги Народу». Загалом очікується участь до 8 тис. людей.

«Ми запросимо народних депутатів, Президента України, уряд. На одній частині форуму виступатимуть учасники. На іншій відбудеться системне ознайомлення місцевих депутатів із роботою центральної влади за допомогою так званої виставки реформ. Такий формат є важливим інструментом комунікації між всіма представниками влади. Ми впевнені, що цей форум надихне місцевих депутатів на подальшу роботу, на впровадження тих позитивних змін, які просуває центральна влада», – заявив Олександр Корнієнко.

Окремо секретаріат партії представив KPI, на які осередки мають опиратися у своїй роботі. Їхня ефективність визначатиметься, зокрема, якісною комунікацією з виборцями, юридично грамотним документообігом та взаємодією з народними депутатами.

Крім того, учасників зустрічі ознайомили з інструкцією можливого використання механізму відкликання депутатів місцевих рад, який можна буде застосувати вже за декілька місяців. Адже за законодавством імперативний мандат можна застосувати за чітким переліком підстав і лише за рік після набрання депутатом повноважень.

Підсумовуючи зустріч, голова Національної ради громад «Слуги Народу» Олександр Завітневич наголосив, що одне із головних завдань місцевих депутатів –системна робота на регіональному рівні зі збільшення благополуччя населення.

«Ми ставимо перед місцевими депутатами завдання: вести щонайменше три проєкти. Вони можуть стосуватися чи ремонту доріг, чи опікування людьми з інвалідністю, чи оновлення соціальних об’єктів. Крок за кроком – і люди оцінять вашу роботу», – зазначив він.

Олександр Завітневич додав, що вищі керівні органи «Слуги Народу» очікують на спільну злагоджену роботу між місцевими депутатами та місцевими органами виконавчої влади. Це необхідно для реалізації як невеликих локальних проєктів, так і масштабних всеукраїнських. Адже їхня реалізація сприятиме позитивним змінам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy