Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Російським нафті і газу не місце у Європі – на них треба впровадити ембарго

  • 6980
Російським нафті і газу не місце у Європі – на них треба впровадити ембарго

Росія погрожує відповісти на заборону роботи газогону «Північний потік-2» зупинкою роботи «Північного потоку-1» – це газогін із пропускною спроможністю 27 млрд кубометрів на рік, запущений ще в 2011-му році. Раніше зупинити роботу «Північного потоку-1» закликав уряд Польщі.

Європа мусить якнайшвидше позбутися газового зашморгу від Росії в інтересах власної безпеки.

Україна давно попереджала європейських партнерів, що усі ці «потоки» – це не про економіку, а про геополітику. Росія прагнула прив’язати до себе «вигідними» контрактами у газовій сфері європейські країни, аби потім тиснути на них з метою просування власних інтересів, але дуже довгий час усі ці попередження залишалися поза увагою. Європейці лише марили «вигодами» від співпраці з Росією.

Втім Європа змінила свою думку після того, як восени минулого року Росія розпочала неприхований шантаж європейців цінами на газ, домагаючись сертифікації новозбудованого «Північного потоку 2» у «пришвидшеному режимі».

Переконані: російським нафті і газу не місце у Європі, на них має бути впроваджене ембарго. І не лише через те, що Росія використовує гроші за продані вуглеводні для того, щоб вбивати українців. Як можна купляти щось у неадекватного вбивці, який постійно погрожує підпалити та знищити все довкола. З ним не торгувати треба, а максимально ізолювати.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy