Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Російська агресія в Україні провокує голод у світі – Олександр Гайду

  • 227
Російська агресія в Україні провокує голод у світі – Олександр Гайду

Обмеження експорту українського продовольства росією через морські коридори, знищені росіянами врожаї та заміновані поля призводять до зменшення виробництва зерна в Україні. Це призводить до уповільнення темпів боротьби із голодом у світі.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду на другому Глобальному парламентському саміті проти голоду та недоїдання.

«Україна є гарантом продовольчої безпеки, адже забезпечує продовольством до 400 мільйонів людей у світі. І ми продовжуємо це робити попри блокування Росією шляхів експорту нашої продукції, аби країни, які потребують нашої продукції – отримали її», – підкреслив Олександр Гайду.

За даними ВООЗ у 2021 році у світі налічувалося до 828 мільйонів голодуючих. У 2030 році кількість голодуючих може становити майже 670 млн осіб, тобто приблизно 8 відсотків світового населення. Така ж цифра була в 2015 році.

«Кожен день війни приносить нашим аграріям та економіці країни величезні збитки. Більшість фермерів втрачають доходи та потребують фінансової підтримки. Україні потрібне повноцінне розблокування експорту морськими шляхами, міжнародна підтримка та фінансова допомога для швидшої перемоги. Це потрібно в тому числі, аби не було зростання голоду у бідних країнах», – підсумував Олександр Гайду.

Нагадаємо, на саміт у Вальпараїсо (Чилі) організований Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) з’їхалися понад 150 парламентарів з усього світу аби обговорити, як забезпечити продовольством країни, які страждають від голоду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy