Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Росія стала країною-ізгоєм. Ставлення до неї у світі категорично змінилося – Михайло Подоляк

  • 967
Росія стала країною-ізгоєм. Ставлення до неї у світі категорично змінилося – Михайло Подоляк

Ставлення до росії у світі категорично змінилося. Вона стала країною-ізгоєм, яка показала, що живе в 16-17 столітті, коли можна людей просто розчленовувати на вулиці серед білого дня або спалювати їх.

Про це сказав радник голови Офісу президента і член української переговорної делегації Михайло Подоляк в інтерв’ю РБК-Україна, відповідаючи на питання про можливе бажання Заходу послабити санкцій проти агресора після досягнення перемир’я.

«До Росії категорично змінилося ставлення. Якщо раніше було 50 на 50, хтось любив Росію, а хтось не любив, хтось заробляв гроші на ній, то зараз загальне моральне ставлення до Росії вкрай негативне. Деякі люди, зокрема західні бізнесмени, вважають, що можна якось все відкотити назад, але цього не буде. Росія стала країною-ізгоєм, вона показала, що живе в 16-17 столітті, коли можна людей просто розчленовувати на вулиці серед білого дня або спалювати їх», – сказав він.

Михайло Подоляк також вважає, що після подій, які відбувалися в Київській області, перед Росією на будь-яких переговорах ці факти будуть покладені на стіл, коли вона захоче укласти будь-який бізнес-контракт або зняти санкції.

Він наголошує, що українська група, котра займається питанням санкцій, не дозволить по клацанню пальців скасувати обмеження проти рф.

«Це принципове питання, що за такий варварський спосіб ведення війни ціна повинна бути немислимою і вона повинна наростати. Тому наші Збройні Сили і санкції – це ключовий інструмент для того, щоб Росію поставити на місце», – зазначив радник голови ОП.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy