Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роман Лещенко: Нові земельні відносини відбуватимуться під суворим контролем держави

  • 8604
Роман Лещенко: Нові земельні відносини відбуватимуться під суворим контролем держави

Нові земельні відносини будуть відбуватися під суворим контролем держави, а все, що відбувається із землею, – відбуватиметься по справедливості.

Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко під час пресконференції, присвяченої офіційному старту ринку землі.

«Жодне прізвище випадково вже не прослизне. За кожною ділянкою української землі стежить пильне око земельного моніторингу, геопорталу відкритих данних, системи контролю Міністерства юстиції. Це ті процеси, які дадуть можливість відкрити дані про всіх власників, про землю, про оподаткування і про використання. Все, що відбувається з землею, буде відбуватися по справедливості. Для нас принципово важливо відновити історичну справедливість і повернути землю українському народові: українській громаді, українцю та українському аграрію», – сказав Роман Лещенко.

Він наголосив, що українців не закликають продавати землю. Навпаки – потрібно працювати на своїй землі, бо це найбільш цінний ресурс, який постійно буде зростати в капіталізації, буде зростати його орендна плата.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy