Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роман Лещенко: Ми будемо першим за 100 років поколінням українців, яке може розпоряджатися своєю землею

  • 9422
Роман Лещенко: Ми будемо першим за 100 років поколінням українців, яке може розпоряджатися своєю землею

Після повноцінного запуску землі з 1 липня ми станемо першим поколінням українців за понад 100 років, які будуть не лише володіти, а й повністю розпоряджатися своєю землею.

Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко під час пресконференції, присвяченої офіційному старту ринку землі.

«Вітаю Україну, кожного громадянина з великою історичної подією – фінішна пряма вже за нашими спинами. Всі базові земельні закони вже підписані та діють. Ми повернули історичну справедливість, і тепер українська земля належить українському господарю. Фактично ми з вами станемо першим поколінням українців за понад 100 років, які будуть не лише володіти, а й повністю, згідно з Конституцією, розпоряджатися своєю землею», – акцентував міністр.

Він також наголосив, що стаття 14 Конституції щодо права приватної власності символічно реалізована саме в такий історичний момент – на 30-му році незалежності, до 25-річчя Конституції України.

За словами міністра аграрної політики та продовольства, український аграрний сектор має всі передумови, щоб стати рушійною силою росту ВВП не менше 1% щороку.

«Ми реалізовуємо земельну реформу з тих позицій, що Україна аграрна супердержава, де половина валютної виручки формується агросектором, де він складає 20% ВВП країни. Країна є одним із ключових експортерів продовольства у світі. Ми є гарантом продовольчої безпеки для десятків країн. Наш аграрний сектор має всі передумови, щоб стати рушійною силою росту ВВП не менше 1% щороку. Мета – розвивати та вдосконалювати інфрастуктуру, збільшувати високотехнологічні галузі, підвищувати конкурентоздатність вітчизняного виробника», – заявив Роман Лещенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy