Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роман Грищук: Столиця рухається до інфраструктурного колапсу

  • 154
Роман Грищук: Столиця рухається до інфраструктурного колапсу

Київська влада не приділяє належної уваги розвитку міської інфраструктури та не має адекватної системи управління і призначень. Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу» Роман Грищук в інтерв’ю «Телеграф».

«Людині, яка прийде після Віталія Володимировича, доведеться впродовж десятків років витрачати бюджети столиці на інфраструктуру. Не на парки, не на якісь піар-проєкти, а просто для того, щоб місто могло існувати. Мова про труби, комунікації, громадський транспорт», – зауважив Грищук.

Він додав, що метрополітен – це лише один з прикладів того, як на проблеми роками не звертали уваги.

«Людина 10 років керує метрополітеном, і за цей час не було жодних публічних звернень від нього про проблеми. І тут в один момент в нас починаються проблеми на різних ділянках метро», – констатує народний депутат.

Грищук наголосив, що йдеться загалом про систему управління та призначень у Києві. Водночас адекватного контакту з міською владою немає.

«Те, як управляється Київ, це жахливо. І куди ми йдемо? Столиця впевнено рухається до інфраструктурного колапсу», – констатував парламентар.

Також, за його словами, у столиці поганий рівень управління і в системі освіти.

«Мене дуже турбує стан системи освіти нашого міста, тому що багато інших обласних центрів, і не тільки в системі освіти, в рази краще з погляду управління, ніж столиця», – підсумував Грищук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy