Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роман Грищук: Спрощення реєстрації волонтерів дозволить ефективніше допомагати ЗСУ

  • 592
Роман Грищук: Спрощення реєстрації волонтерів дозволить ефективніше допомагати ЗСУ

В Україні запрацює спрощена процедура реєстрації волонтерів у відповідному Реєстрі. Це можна буде зробити онлайн, без потреби фізично брати довідку з банку та заносити її в податкову. До того ж, гроші, зібрані та витрачені на підтримку ЗСУ, не підлягатимуть оподаткуванню.

Про це розповів народний депутат України від фракції «Слуга Народу» Роман Грищук.

Верховна Рада підтримала відповідний закон і він набуде чинності після підписання Президентом.

«Спростивши процедуру занесення в Реєстр волонтерів, сприяє розвитку цього руху в Україні. Ми створили можливість зареєструватися онлайн, а також розширили дію закону на весь період із моменту початку повномасштабної агресії, навіть якщо людина зареєструвалася 2 грудня, наприклад», – пояснив політик.

Вдосконалення порядку включення благодійників – фізичних осіб до Реєстру волонтерів насамперед стосується тих людей, які займаються волонтерством постійно й у кого великий обіг коштів на картках.

«Коли заходять великі суми, то фінмоніторинг банку інколи може запитати інформацію про походження коштів. Відповідно, довідка з Реєстру волонтерів знімає будь-які питання. Збори й витрати, які несе волонтер на підтримку ЗСУ, а також витрати, пов’язані з наданням такої підтримки, згідно з Податковим кодексом, звільнені від оподаткування для всіх фізичних осіб, які внесені в Реєстр волонтерів», – пояснив народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy