Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роман Грищук про Північний потік-2: Ризики збільшуються, але потрібно стояти на державних інтересах України та дочекатися завершення перемовин

  • 5284
Роман Грищук про Північний потік-2: Ризики збільшуються, але потрібно стояти на державних інтересах України та дочекатися завершення перемовин

З огляду на останні домовленості навколо Північного потоку-2 стає зрозуміло, що ризики для України збільшуються, проте казати, що все пропало, зарано – перемовини тривають. І щоб ПП-2 запрацював, його мало добудувати, потрібно сертифікувати компанію-оператора і забезпечити експлуатацію відповідно до третього енергопакету.

Про це сказав народний депутат від «Слуги Народу» Роман Грищук.

«Північний потік-2 це окрім економічного ще й питання захисту цілісності України та її безпеки. Ясна річ, є ризики, якщо через нашу ГТС Росія більше не постачатиме основні обсяги газу до Європи. Це може стати причиною для повномасштабного втручання з боку РФ і Путіна. Небезпека для нас збільшується і тому, що за послуги транзиту Україна заробляє досить великі кошти у валюті, близько 2-3 млрд дол. на рік», – пояснив він.

Зарано казати, що вже все вирішено, переконаний Роман Грищук.

«Це не кінець. Переговори тривають, і є сподівання на успішну зустріч Президентів США та України 30 серпня. До того ж підводний газопровід ще несертифікований, плюс є чітка позиція Конгресу в підтримку України – тому казати, що все пропало, недоречно», – наголосив політик і додав, що народні депутати під час візиту до Вашингтона доносили до конгресменів єдину позицію: питання Північного потоку – це не про гроші, а про безпеку України та Європи.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy