Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роман Грищук: Моряки – це нові айтішники

  • 10225
Роман Грищук: Моряки – це нові айтішники

Українські моряки – це нові айтішники, адже наші спеціалісти бажані по всьому світу, працевлаштовані після закінчення вищого закладу на 100% і щороку привозять в країну 2-3 млрд доларів.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат від «Слуги Народу», член Комітету з питань освіти Роман Грищук після візиту до Національного університету «Одеська морська академія».

«Потрібно зосередитись та зробити морську освіту в Україні національною перевагою, щоб наша держава стала найкращим місцем для підготовки офіцерів. Для цього треба вирішити багато проблем. Основна – це сертифікація моряків, підтримка держави у відновленні матеріально-технічної бази морських університетів», – сказав він.

Серед першочергових завдань у сфері морської освіти Роман Грищук назвав відновлення науково-практичного вітрильника «Дружба», який вже понад 10 років не виходить в море, а може бути сильним інструментом практичної підготовки моряків.

Контингент курсантів та студентів академії – біля 10 тисяч осіб, у тому числі більше 160 іноземців з 22 країн світу. Крім того, підвищення кваліфікації в університеті щорічно проходять тисячі моряків.

Одеська морська академія добре відома у світі. Система підготовки та дипломування моряків схвалена Міжнародною морською організацією (IMO) та Європейською агенцією з безпеки на морі (EMSA).

Нагадаємо: голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час візиту в Одесу анонсував проведення у Верховній Раді «морського дня», протягом якого будуть голосувати виключно законопроєкти щодо морської галузі України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy