Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роксолана Підласа: Україна виконала умови для отримання 4 траншів за програмою співпраці з МВФ

  • 56
Роксолана Підласа: Україна виконала умови для отримання 4 траншів за  програмою співпраці з МВФ

Україна виконала всі умови для отримання 4 траншів на 5,4 млрд дол. за чинною програмою співпраці з МВФ.

Про це в ефірі Українського Радіо повідомила голова парламентського комітету з питань бюджету, членкиня фракції партії «Слуга Народу» Роксолана Підласа.

«Співпраця з МВФ зараз одна з найуспішніших за всі роки Незалежності. Ми пройшли три перегляди програми, тобто виконали всі умови, які брали на себе в кожному перегляді. І отримали вже 4 транші на суму 5,4 млрд дол. з 2023 року, коли почалася ця програма. Зараз між урядом України та Міжнародним валютним фондом є довіра та розуміння, що ми будемо продовжувати проводити реформи і залишатися в програмі співпраці з МВФ. А вони будуть продовжувати виділяти кошти», – зазначила вона.

Голова бюджетного комітету наголосила на тому, що Україна сподівається вибрати всі передбачені 15,5 млрд дол.

«Ми сподіваємося і маємо намір вибрати всі кошти за програмою. Нагадаю, що програма розрахована на 15,5 млрд дол. на 4 роки. Ці 880 млн дол., які ми отримали в березні, як і всі кошти міжнародних партнерів, надходять до загального фонду держбюджету і використовуються на різні не військові видатки – це насамперед соціальні виплати, зарплати у бюджетній сфері, компенсації українцям за зруйноване або пошкоджене житло і так далі. У МВФ немає спеціальних вимог, куди ми можемо спрямовувати ці кошти», – поінформувала Роксолана Підласа.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy