Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роксолана Підласа: Україна стала кращою у світі у сфері відкритого урядування

  • 6610
Роксолана Підласа: Україна стала кращою у світі у сфері відкритого урядування

Державна система онлайн-аукціонів Прозорро.Продажі отримала найпрестижнішу нагороду у сфері відкритого урядування – Open Government Partnership Awards-2021. Зокрема Україна перемогла в категорії Impact Award за забезпечення відкритості та прозорості продажу та оренди публічних активів.

Про це оголосили під час глобального саміту OGP у Сеулі, Республіці Корея.

«Сьогодні про Україну говорять у всьому світі, адже ми зробили величезний крок вперед у сфері прозорих державних продажів. Більше того, ми змагалися з проєктами з 17 інших країн, які роками працюють над підвищенням прозорості і підзвітності влади, і перемогли. Особливо приємно, коли такі міжнародні нагороди отримують реформи та проєкти, з якими ти ефективно співпрацюєш вже не один рік», – сказала заступниця голови Комітету з питань економічного розвитку, народна депутатка від «Слуги Народу» Роксолана Підласа.

Зазначимо, що Україна бере участь в ініціативі «Партнерство «Відкритий уряд» від початку її створення. Цьогорічна нагороду присвячена десятиріччю роботи «Партнерства «Відкритий уряд», яке об’єднує 78 країн-учасниць та 76 локальних членів.

За словами Роксолани Підласи, за 5 років діяльності завдяки державним онлайн-аукціонам органи місцевого самоврядування та бізнес отримали понад 58 млрд грн доходів до бюджетів різних рівнів.

«Ми маємо прозору малу приватизацію, ринок землі, оренду та продаж державного і комунального майна, а також багато інших ринків. І це величезний стимул робити ще більше ринків прозорими», – підсумувала народна депутатка від «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy