Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роксолана Підласа: Україна отримуватиме допомогу від ЄС за результатами виконання структурних реформ

  • 604
Роксолана Підласа: Україна отримуватиме допомогу від ЄС за результатами виконання структурних реформ

Подальша допомога від Євросоюзу надаватиметься Україні поступово за результатами виконання узгоджених між сторонами умов (структурних реформ).

Про це розповіла голова бюджетного комітету, народна депутатка «Слуги Народу» Роксолана Підласа, коментуючи зустріч з головою Комітету контролю бюджету Європарламенту Монікою Хольмаєр.

«Саме її комітет в Європарламенті слідкує за використанням коштів, які виділяються з бюджету ЄС», – зауважила народна депутатка.

Роксолана Підласа зазначила, що Україна потребуватиме макрофінансової допомоги і в 2024 році, а також значних коштів на відновлення інфраструктури, тому побудова довіри з людьми, які виділяють і контролюють використання коштів є ключовим завданням сьогодні.
 
Голова комітету також нагадала, що Євросоюз виділив Україні цього року 18 млрд євро для покриття дефіциту бюджету. Вже отримано перший транш у розмірі 3 млрд.
 
Найближчим часом Роксолана Підласа проведе розширену зустріч з членами комітету контролю бюджету Європарламенту, де буде обговорено питання українського бюджету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy