Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роксолана Підласа: Україна домагатиметься виключення рф з усіх міжнародних організацій

  • 554
Роксолана Підласа: Україна домагатиметься виключення рф з усіх міжнародних організацій

Росія ніколи не поважала жодних правил, тому представники України домагатимуться виключення агресора з усіх міжнародних організацій, зокрема зі Світової організації торгівлі.

Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуги Народу», заступниця голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Роксолана Підласа під час робочих зустрічей на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

За словами депутатки, зараз в Давосі багато уваги приділяють питанню продовольчої безпеки.

«Разом із першою віцепрем’єр-міністеркою – міністеркою економіки Юлією Свириденко зустрілися із генеральною директоркою СОТ Нгозі Оконджо-Івеалою. Говорили про продовольчу безпеку і про 20 млн тонн зерна заблокованих в Україні. Про голод у світі – про це зараз всі говорять на WEF. Оконджо-Івеала докладає багато особистих зусиль до розблокування портів», – сказала Підласа.

Вона повідомила, що через два тижні у Женеві відбудеться Міністерська конференція СОТ. Ймовірно, що питання продовольчої безпеки обговорюватимуть і там.

«Росія, на жаль, там буде присутня. СОТ завжди позиціонувала себе як технократична організація і відповідно до Маракеської угоди практично неможливо виключити країну з СОТ. Проте ми будемо добиватись виключення Росії з УСІХ міжнародних організацій. Для нас це не питання бюрократії, це питання політичної волі», – наголосила депутатка.

Підласа наголошує, що росія не поважає і ніколи не поважала правила, про це свідчить те, що тільки в рамках СОТ з 2015 року Україна веде 5 спорів через порушення росією правил міжнародної торгівлі.

«СОТ – це організація, створена для жорсткого прагматичного відстоювання своїх інтересів. Україна зараз отримала величезну видимість на світовій арені, яку потрібно конвертувати в місце за столом переговорів не тільки про нас, але і про загальні правила. Зокрема і про те, як протидіяти країнам, які саботують цивілізацію», – підсумувала депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy