Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роксолана Підласа: Україна денонсує Договір про вільну торгівлю з СНД

  • 585
Роксолана Підласа: Україна денонсує Договір про вільну торгівлю з СНД

Уряд готує законопроект про денонсацію Договору про зону вільної торгівлі (СНД) від 18 жовтня 2011 року, що дозволить деколонізувати нашу торгівлю.

Про це розповіла заступниця голови комітету з питань економічного розвитку, народна депутатка «Слуги Народу» Роксолана Підласа після зустрічі з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

«З усіма цими країнами в нас є двосторонні угоди про вільну торгівлю, крім того підписана Угода про вільна торгівлю ГУАМ, а з Грузією та Молдовою ми застосовуємо ще і регіональну конвенцію пан-євро-мед. Є багато інструментів, які працюють для українських виробників і немає жодної потреби брати участь в русо-центричному договорі, де Росія нав’язує свої правила і застосовує право сили», – підкреслила вона.

До того ж, зауважила Роксолана Підласа, окрім Росії, на торгівлю, з якою накладене ембарго, сторонами Договору також є Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан та Туркменістан. Узбекистан застосовує Договір на окремо визначених умовах. 

Найближчим часом в рамках підготовки до денонсації парламент спільно з урядом проведе роботу над осучасненням двосторонніх угод з країнами Центральної Азії, а також завершить ратифікацію Угоди про визнання сертифікатів походження з Молдовою та Протоколу про правила походження ГУАМ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy