Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роксолана Підласа: Розблокування українських портів обговоримо у рамках СОТ

  • 7761
Роксолана Підласа: Розблокування українських портів обговоримо у рамках СОТ

На міністерській конференції Світової організації торгівлі українська делегація поставить питання розблокування портів для відновлення експорту продовольства з України. Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга народу», заступниця голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Роксолана Підласа під час телемарафону єдиних новин.

«12 червня починається міністерська конференція СОТ і розблокування українських портів буде темою номер один. Зараз активно тривають переговори про розблокування, до них залучений Генеральний секретар ООН і більшість представників цивілізованого світу погоджуються з нашими позиціями», – сказала Підласа.

За її словами, на сьогодні є два шляхи деблокади українських портів, які були б прийнятні Україні.

«Перший – це надання Україні важкого озброєння, зокрема протикорабельних ракет високої дальності, які допоможуть Україні самостійно розчистити акваторію біля своїх берегів від російських кораблів», – стверджує депутатка.

За її словами це найефективніший та найправильніший шлях. Але процес цей довготривалий. Тому розглядають й другий шлях – конвої НАТО чи інших країн чорноморського регіону, які б супроводжували комерційні судна з України.

«Конвої можуть здійснюватися країнами чорноморського регіону – Туреччина, Румунія, Болгарія. Крім того, Велика Британія висловлювала бажання здійснювати такі конвої», – сказала Підласа.

Вона констатувала, що в Україні заблоковано 20 млн т зерна і для нас важливо отримати експортну виручку від цього зерна для підтримки економіки.

«Для України це найбільш прийнятні варіанти відновити експорт. На всіх міжнародних майданчиках я, як народний депутат, наполягаю саме на цих двох шляхах розв’язання цієї проблеми», – підсумувала Підласа.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy