Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роксолана Підласа: Приватизація принесла близько 700 млн грн лише за тиждень

  • 563
Роксолана Підласа: Приватизація принесла близько 700 млн грн лише за тиждень

Новий закон про приватизацію працює. Лише з 10 по 14 жовтня електронні аукціони для приватизації державного майна принесли 691,7 млн грн.

Про це розповіла заступниця голови комітету з питань економічного розвитку, народна депутатка «Слуги Народу» Роксолана Підласа.

Так, у державній електронній системі «Прозорро.Продажі» відбулось 11 успішних онлайн-аукціонів. Зокрема, інвестори змагались за 3 спиртові активи, акції машинобудівного виробничого об’єднання «Оріон», акції непрацюючого науково-дослідного інституту «Еротрон» у Львові, єдиний майновий комплекс Дашавського заводу композиційних матеріалів у Львові та інших.

«Найбільша конкуренція – 9 покупців – спостерігалась за право придбати 50% акцій машинобудівного виробничого об’єднання «Оріон» в Одесі. Переможець заплатить до державного бюджету 220 млн грн. Найдорожче продали Вузлівський спиртзавод на Львівщині – за 235 млн грн», – розповіла народна депутатка.

Вона зауважила, що через ракетні обстріли росії безпекова ситуація цього тижня була вкрай складною. Проте майже на всіх приватизаційних аукціонах конкуренція склала три, чотири, п’ять або навіть дев’ять учасників. Це означає, що внутрішній інвестор вірить в Україну, і хоче розвивати економіку, запевнила Роксолана Підласа.

Відтепер усі інвестори очікують на затвердження протоколів аукціонів, після чого вони матимуть 20 робочих днів, щоб перерахувати кошти до державного бюджету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy