Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Роксолана Підласа: Необхідно запроваджувати більш жорсткі санкції на російські енергоресурси

  • 200
Роксолана Підласа: Необхідно запроваджувати більш жорсткі санкції на російські енергоресурси

Україні наполягає на запровадженні більш жорстких санкцій на російські енергоресурси, зокрема йдеться і про більше обмеження цін на нафту на рівні 40-50 дол.

Про це розповіла в ефірі телеканалу Рада заступниця голови Комітету з питань економічного розвитку народна депутатка «Слуги Народу» Роксолана Підласа.

Вона пояснила, що цими днями в ЄС відбуваються переговори щодо того, на якому рівні обмежити ціни на російську нафту для всіх країн світу.

«Обмеження на рівні 40-50 доларів за барель значно скоротить прибутки Росії, але обмеження на рівні 65-70 доларів – ні. Російська нафта Urals і так торгується зі значним дисконтом на рівні 67 доларів за барель. Попри це, в жовтні Росія досягнула п’ятимісячного максимуму та заробила 20 млрд дол. на поставках нафти», – розповіла народна депутатка.

Роксолана Підласа подякувала друзям України – Польщі та Балтійським країнам – які наполягають на обмеженні ціни на рівні 30$ за барель.

«Водночас нам потрібні більш жорсткі енергетичні санкції: обмеження цін на всю нафту незалежно від способу її доставки та на нафтопродукти, ембарго ЄС на імпорт російського газу та обмеження цін на газ для всіх країн світу», – наголосила представниця «Слуги Народу» в ефірі телемарафону.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy