Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Робота в комітетах та на округах: як працюватиме Рада у найближчі два тижні

  • 5181
Робота в комітетах та на округах: як працюватиме Рада у найближчі два тижні

Через високий рівень захворювання на COVID-19 серед народних депутатів та працівників Апарату парламент вніс зміни у календарний план своєї роботи.

Згідно з новим розкладом, після відкриття 1 лютого сьомої сесії відбудеться пленарне засідання. До роботи в режимі пленарних засідань парламент повернеться вже 15 лютого.

«Під час карантину ми працюватимемо в комітетах. Кожен день. Запрошуємо всіх охочих це перевірити», – сказав голова фінансового комітету від «Слуги Народу» Данило Гетманцев.

«Протягом наступного тижня я планую активно працювати в комітеті з питань бюджету. Ми будемо розглядати низку важливих законопроєктів для країни. І, відповідно, готуватися до того, щоб успішно їх проголосувати у пленарний тиждень», – додала членкиня бюджетного комітету від «Слуги Народу» Леся Забуранна.

До прикладу, оборонний комітет протягом наступних двох тижнів планує провести декілька засідань.

«Комітет національної оборони і розвідки на наступному тижні затверджуватиме оборонні закупівлі, а через тиждень зробить декілька виїзних засідань», – розповів член Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

Водночас член енергетичного комітету від «Слуги Народу» Юрій Камельчук анонсував роботу над поліпшенням енергоринку держави.

«Будем працювати, зокрема, над завершенням законопроєкту про системи накопичення енергії», – сказав він.

Народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Качура пояснив, що парламент є колегіальним органом. І через відсутність низки колег є ризик провалити важливі для нашої країни рішення, чого не можна допустити.

«Зрада скасовується. Верховна Рада не йде на карантин чи на вихідні, як звикли старі політики, які їздили на Мальдіви відпочивати під час роботи в комітетах та на округах», – зазначив він.

Зі свого боку, народний депутат від «Слуги Народу» Владлен Неклюдов планує відвідати округ у Донецькій області.

«Планую працювати там: зустрічатися з виборцями, депутатами місцевих рад і вирішувати проблеми, які поставило суспільство перед владою», – повідомив він.

Як повідомила речниця фракції «Слуга народу» Юлія Палійчук, станом на 27 січня COVID-19 виявлено у 23 депутатів монобільшості.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy