Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

РНБО зможе визнавати нові територій України тимчасово окупованими

  • 8031
РНБО зможе визнавати нові територій України тимчасово окупованими

На розгляд Верховної Ради України подано законопроект, за яким Рада національної безпеки і оборони України тимчасово, в період воєнного стану, матиме повноваження визнавати окремі тимчасово утримувані російськими військами території України як тимчасово окуповані, а відповідно і деокупованими після їх звільнення (№ 7157). Таке рішення РНБО буде вводитися в дію указом Президента.

«Визнання територій тимчасово окупованими матиме наслідком встановлення на них спеціального правового режиму, який передбачає, зокрема, заборону на проведення на них виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, місцевих і будь-яких інших референдумів та невизнання Україною іх наслідків в разі іх проведення окупаційною владою», – розповіла заступник голови Комітету з питань правової політики Ольга Совгиря.

Крім цього, в залежності від конкретної ситуації і військової обстановки на тих чи інших територіях, визнаних тимчасово окупованими, РНБО матиме повноваження запроваджувати додаткові заходи з метою їх деокупації, перешкоджання встановлення на них окупаційної влади і використання їх для подальшого наступу російських військ. Зокрема, йдеться про встановлення особливостей реалізації права власності на майно і його зспадкування, особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території, переміщення товарів на/з неї.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy