Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

РНБО позбавила держнагород і майна високопосадовців-силовиків, які зрадили Україну

  • 9145
РНБО позбавила держнагород і майна високопосадовців-силовиків, які зрадили Україну

РНБО запроваджує санкції проти 10 колишніх топ-силовиків, які зрадили Україну, працювали проти нашого суспільства, допомагали державі-агресору. Усі вони позбавлені нагород, військових звань. Їхні активи, що знаходяться на території України, будуть заблоковані.

Таке рішення сьогодні ухвалила РНБО на своєму засіданні.

«РНБО провела червону лінію: зрада державі матиме наслідки незалежно від посади, яку людина займала, від впливу, який вона мала на процеси в країні. Такі рішення мають не політичний, а безпековий вимір. І це меседж виключно до всіх посадовців, які колись працювали, працюють сьогодні й працюватимуть на державу: якщо хтось підриває безпеку країни на своїй посаді – покарання буде невідворотнім та обов’язковим. Саме такий державницький підхід демонструє Президент Зеленський та РНБО під його керівництвом», – зазначив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Перелік військових, які були позбавлені звань: колишній контрадмірал Денис Березовський, колишній генерал-майор Станіслав Шапортов, колишній генерал-майор юстиції Сергій Няньчур, колишній генерал-майор Юрій Котовский, колишній генерал-майор Володимир Тоцький, колишній генерал-майор Сергій Ханжі, колишній віцеадмірал Сергій Єлісєєв, колишній контрадмірал Дмитро Шакуро.

Зазначимо, що застосування санкцій проти цих осіб не виключає кримінального процесу та не підміняє його. Санкції дозволяють відповісти швидко на їхню діяльність проти України.

Також на засіданні обговорили питання подвійного громадянства. А саме створення ефективного інструменту контролю кандидатів на посади в органах державної влади або місцевого самоврядування.

Уряд має підготувати відповідний законопроєкт протягом двох місяців.

Окрім того, за 2 тижні буде затверджена стратегія деокупації та реінтеграції Криму та Севастополя.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy