Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рівненський обласний осередок партії «Слуга Народу» очолив Юрій Ліпський

  • 1352
Рівненський обласний осередок партії «Слуга Народу» очолив Юрій Ліпський

Рівненську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив 49-річний Юрій Ліпський, підприємець та громадський діяч.

Рівненську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив 49-річний Юрій Ліпський, підприємець та громадський діяч.

Рішення призначити керівником Рівненської парторганізації пана Ліпського ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердили Вищою радою партії.

У вересні 2018 року Юрій Володимирович очолив штаб партійної організації «Слуга Народу» на Рівненщині та займався організацією президентської та парламентської виборчих кампаній.

«Я є частиною Рівного все своє життя. Рівненщина – мій рідний край, де я жив і формувався як особистість і де зростають троє моїх дітей. Завдяки довірі та підтримці народних депутатів Рівненщини на посаді керівника партійного осередку області я матиму можливість привести мешканців нашого регіону до добробуту та процвітання», – зазначає Юрій Ліпський.

Членами ради Рівненської обласної організації стали: Ковальчук Олександр, Салійчук Олександр, Жирун Галина Вікторівна, Євушко Катерина, Залознєва Юлія, Струневич Вадим.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок із громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» – пояснив Олександр Корнієнко.

Крім Рівненської, відбулися конференції у ще восьми обласних партійних осередках партії «Слуга Народу». Були призначені керівники обласних організацій у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої зараз входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії – український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy