Проєкт підтримки Сил безпеки й оборони Детальніше >>
ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Бугринській громаді депутати «Слуги Народу» зустрілися з місцевими агровиробниками

  • 7
У Бугринській громаді депутати «Слуги Народу» зустрілися з місцевими агровиробниками

Народний депутат України від партії «Слуга Народу», член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Олександр Салійчук разом із депутатами Рівненської обласної ради від партії «Слуга Народу» Юрієм Ліпським та Олегом Стратюком відвідали Бугринську громаду, де ознайомилися з роботою місцевих агровиробників та обговорили актуальні виклики аграрної галузі.

У межах поїздки депутати побували в господарстві, яке спеціалізується на вирощуванні овочів борщового набору та робить вагомий внесок у забезпечення продовольчої безпеки регіону. Спілкування з аграріями відбулося безпосередньо на виробництві та в полях, що дало змогу предметно обговорити проблемні питання та перспективи розвитку підприємства.

«Сьогодні надзвичайно важливо чути аграріїв безпосередньо там, де вони працюють щодня. Саме такий діалог дозволяє не лише фіксувати проблеми, а й напрацьовувати конкретні рішення для їх вирішення на державному рівні. Аграрна галузь залишається однією з ключових для економічної стійкості наших громад і продовольчої безпеки країни», — наголосив Олександр Салійчук.

Серед ключових питань, порушених аграріями, — складнощі з реалізацією продукції та логістикою, дефіцит кадрів, а також необхідність розширення доступу до державних і грантових програм. Учасники зустрічі обговорили можливі рішення, які допоможуть агровиробникам зберігати конкурентоспроможність і розвивати виробництво в умовах воєнного часу.

«Спілкування з аграріями відбулося безпосередньо на виробництві та у полі, де і формується реальна картина їхньої роботи. Такий формат дозволив не лише почути про проблеми, а й побачити їх у контексті щоденної діяльності господарства. Попри складні умови воєнного часу аграрії Рівненщини продовжують працювати, утримувати виробництво та створювати робочі місця. Це критично важливо для економіки громад і регіону загалом. Наше завдання — підтримувати постійний діалог із виробниками та сприяти вирішенню питань, які сьогодні стримують розвиток аграрного сектору», — зазначив Юрій Ліпський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy