Рівненщина зустріла перший у цьому році евакуаційний поїзд із Донецької області
- 23
До регіону прибуло 20 осіб — переважно пенсіонери — з Краматорська, Слов’янська, Дружківки, Добропілля та інших населених пунктів прифронтової зони.
Усіх евакуйованих розмістили у Здолбунівській та Бугринській територіальних громадах. На випадок прибуття нових груп у області підготували близько пів тисячі місць для тимчасового проживання вимушених переселенців.
Рівненщина буде й надалі приймати співвітчизників з прифронтових областей, адже це наш обов’язок як тилового регіону», — наголосив очільник Рівненщини, депутат від партії «Слуга Народу» Олександр Коваль.
За попередні два роки область уже прийняла 50 евакуаційних поїздів, у яких прибуло 1427 людей із небезпечних територій. Рівненщина продовжує залишатися надійним прихистком для тих, хто через війну змушений залишати рідні домівки.