Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Про Рівне з перших вуст

  • 344
Про Рівне з перших вуст

Продовжуємо мандрівку Україною. Враженнями від поїздки в Рівне поділилася одна із кандидаток у депутати від партії «Слуга Народу» Галина Янченко на своїй сторінці у Facebook.

«Кілька вражень з Рівненщини

1. У регіоні створюються нові підприємства, які забезпечують потреби не лише України, а й експортують свою продукцію за кордон. Одне з таких підприємств у Здолбунові буквально за 3 роки змогло створити понад 300 нових робочих місць з сучасним обладнанням, комфортними робочими місцями і навіть футбольним полем на території підприємства. 

Для того, щоб такі підприємства створювались і розвивались, необхідно зменшити кількість дозволів, ліцензій та іншої бюрократії, прибрати тиск з боку правоохоронних і перевіряючих органів, а також забезпечити доступ до швидких і гнучких запозичень.

2. Вразив мототрек, де тренуються діти і вже професійні спортсмени, які посідають  призові місця на міжнародних змаганнях. Але трек у досить занедбаному стані. Він перебуває на балансі Міністерства оборони, для якого, зрозуміло, не є пріоритетом. Думаю, що виходом із ситуації могла б бути передача треку на баланс місту або області і подальший розвиток цілої низки унікальних видів спорту у Рівному.    

3. Отримали величезний заряд позитиву від рівнян, які підходили на вулиці висловити підтримку команді Зеленського. Нашу команду підтримують і на сході, і на заході, а значить, ми обов’язково переможемо і зможемо сформувати велику і сильну фракцію, яка допоможе Президенту виконати обіцянки і втілити в життя передвиборчу програму».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy