Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рік теракту в Оленівці: Олена Шуляк розповіла, як Рада просить світ допомогти повернути військовополонених

  • 284
Рік теракту в Оленівці: Олена Шуляк розповіла, як Рада просить світ допомогти повернути військовополонених

Верховна Рада закликала міжнародні інституції, парламенти та уряди іноземних держав активізувати зусилля з метою звільнення та повернення в Україну всіх українських військовополонених та всіх незаконно утримуваних громадян України, передусім військовополонених захисників Маріуполя.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Український парламент закликав Міжнародний комітет Червоного Хреста, а також Комітети ООН проти катувань та з прав людини посилити зусилля з метою забезпечення покращення умов утримуваних рф українських військовополонених та запобігання катуванню, приниженню честі та гідності, порушенню прав людини, встановлення місцеперебування всіх бранців – громадян України», – зазначила Олена Шуляк.

Народна депутатка наголосила, що міжнародна спільнота має посприяти притягненню до відповідальності всіх винних у вчиненні воєнних злочинів та злочинів проти людяності на території України, у тому числі військово-політичного керівництва рф за вчинення злочину агресії шляхом створення спеціального міжнародного трибуналу.

«У Ростові-на-Дону країна-окупант показово судить 18 українських військовослужбовців, роблячи з них злочинців. Це люди, які боронили рідну землю, свободу, державу, сім’ю і життя. Світ має реагувати на такі судилища захисників України. Адже, очевидно для всіх, що на лаві підсудних мають опинитися не ті, хто захищається, а ті, хто зі зброєю в руках прийшов на чужі території та віддає злочинні накази», – зазначила Олена Шуляк.

Крім того, український парламент звертається до світової спільноти з проханням посилити політико-дипломатичний та санкційний тиск на росію, а також продовжити всебічну підтримку України – до перемоги.

«Наші захисники, які зараз перебувають у російському полоні, доклали надлюдських зусиль для захисту України. Вони без вагання пожертвували собою, щоб врятувати Україну і світ від тотального зла. На сьогодні ще не всі з них звільнені з російського полону. Україна робить усе для того, щоб кожен захисник та захисниця повернулися додому, якому вони залишаються вірними навіть на межі життя і смерті», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy