Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рік роботи ТСК із розслідування випадків порушення прав дитини: досягнення (інфографіка)

  • 6271
Рік роботи ТСК із розслідування випадків порушення прав дитини: досягнення (інфографіка)

Парламентська ТСК із розслідування випадків порушення прав дитини під час децентралізації провела своє підсумкове засідання.

Як повідомив голова ТСК, заступник керівника фракції «Слуга Народу» Павло Сушко, вже затверджені висновки та звіт комісії. Наступний крок – доповідь на одному із пленарних засідань ВРУ.

За його словами, за рік роботи ТСК вдалося виявити проблеми реформи деінституціалізації та підкоригувати їх.

Одним із головних досягнень став запуск створення Державної служби України в справах дітей.

Крім того, під час візитів до закладів для дітей у регіонах вдалося виявити низку порушень прав дітей. Оперативно на них відреагувати та сприяти виправленню окремих із них.
Серед порушень – бездумна ліквідація спеціальних шкіл та позбавлення права дітей з особливими освітніми потребами на освіту, повернення дітей в умови небезпеки із закладів, проведення деінституціалізації закладу, а не дитини, відсутність соціальних послуг на місцях і підтримки родин у складних життєвих обставинах.

«Підсумкове засідання – не фінал. Це – початок нашої роботи. Попереду – реалізація заходів на покращення стану захисту прав дітей. І кому, як не нашій ТСК, ця робота під силу. Новій ТСК у справах дітей – бути. Дякую колегам, які пліч-о-пліч працювали протягом цього року», – розповів Павло Сушко.

Докладніше про результати роботи ТСК у нашій інфографіці.

Нагадаємо, Тимчасову слідчу комісію з питань порушення прав дитини під час реформування системи закладів інституційного догляду створили в лютому 2021 року. Комісія ставила на меті проведення розслідування випадків та причин порушення прав дитини, включаючи право на виховання в родині, право на доступ до якісної освіти, законність використання коштів, рівне забезпечення прав усіх дітей.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy