Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

рф має надати компенсації жертвами сексуального насильства з боку окупантів

  • 187
рф має надати компенсації жертвами сексуального насильства з боку окупантів

Країна-агресор рф має надати компенсації та репарації жертвами сексуального насильства з боку російських військових та примусово депортованим дітям.

Таку пропозицію внесла команда руху “Зе!Жінки” у резолюцію про забезпечення стабільної та прогнозованої військової підтримки України в умовах десятиліття російської агресії, яку проголосували на березневому конгресі ALDE.

«Цей пункт резолюції відображає необхідність забезпечення справедливості для жертв сексуального насильства та примусово депортованих дітей. Примусове надання Росією компенсації є кроком у підтримці постраждалих. Це також важливий крок у боротьбі проти беззаконня та захисту прав людини, і ми підтримуємо його як необхідну складову нашої міжнародної діяльності», — зазначила лідерка руху «Зе!Жінки» у місті Києві Євгенія Кулеба.

Вже вкотре наші лідерки долучаються до міжнародних зборів, аби захистити резолюції, взяти участь у голосуванні та формуванні міжнародної партійної політики.

Довідково: ALDE – європейська партія, що включає ліберальні і ліберально-демократичні партії, які діють в Європі, в основному у країнах ЄС. Це об’єднання політичних партій європейських країн.

2 червня 2022 року партія «Слуга Народу» долучилася до ALDE, і тепер «Зе!Жінки» беруть участь у її роботі та розбудовують контакти із жіночими рухами партій-членів ALDE.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy