Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Релокація підприємств дозволила зберегти 35 тис. робочих місць

  • 243
Релокація підприємств дозволила зберегти 35 тис. робочих місць

У результаті системної релокації підприємств вдалось врятувати з небезпечних регіонів 772 підприємства, 605 з яких вже працюють. Це дозволило не тільки зберегти згадані існуючі робочі місця, але й створити і заповнити ще 7 тисяч нових вакансій.

Про це розповів народний депутат «Слуги Народу», голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. 

«Унаслідок цього цими підприємствами сплачено вже більш ніж 1,14 млрд грн ЄСВ. Наразі ще для 261 підприємства шукають нову локацію чи спосіб транспортування. А 634 підприємства, які заявляли про бажання переїхати на нове місце, відмовились від цього через де-окупацію територій», – сказав він. 

Данило Гетманцев нагадав, що на самому початку війни у відповідь на захоплення ворогом територій та знищення реального сектору економіки масованими ударами з повітря було ініційовано системну релокацію підприємств у більш безпечні регіони.

З боку держави логістичну підтримку у перевезенні виробничих потужностей надавали «Укрзалізниця» і «Укрпошта», Фонд державного майна організував пошук площадок і пільги з оренди приміщень на новому місці розташування.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy