Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Регламентний комітет підтримав створення ТСК з розслідування дій високопосадовців проти суверенітету України

  • 12585
Регламентний комітет підтримав створення ТСК з розслідування дій високопосадовців проти суверенітету України

Регламентний комітет парламенту підтримав рішення про створення Тимчасової слідчої комісії, яка розслідуватиме дії високопосадовців проти суверенітету України. Про це повідомила заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народна депутатка від «Слуги Народу» Мар’яна Безугла, яка очолить майбутню ТСК.

«Представники всіх фракцій та груп проголосували «за». Крім однієї людини, яка утрималася. Це – представник «Європейської солідарності», – розповіла Мар’яна Безугла.

За її словами, голосування у парламенті щодо створення Тимчасової слідчої комісії може відбутися на позачерговому засіданні. Адже народні депутати ще кілька засідань розглядатимуть «земельні законопроєкти».

Також Мар’яна Безугла очікує, що фракції «ЄС», «Голос» та «Батьківщина» нададуть своїх представників для участі у роботі ТСК. Таким чином комісія матиме максимальне представництво парламентських сил.

«На підготовку проведення першого засідання потрібен певний час. Першим кейсом буде так звана справа вагнерівців. Далі – це питання «плівок», які набули широкого резонансу. Також будемо розглядати питання, пов’язані з рішеннями щодо Іловайську, Дебальцевого, Криму. Їх накопичилося дуже багато. І парламент не має мовчати. Водночас ми повинні уникнути створення ТСК під кожне політичне бажання, а об‘єднуватися для розвитку парламентського нагляду і контролю. Пам‘ятати про гроші платників податків, адже робота кожної ТСК потребує додаткового забезпечення з боку Апарату Верховної Ради», – розповіла вона.

Нагадаємо, голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час Погоджувальної ради депутатських фракцій 15 березня наголосив на важливості створення у парламенті Тимчасової слідчої комісії з розслідування можливих протиправних дій представників державної влади та інших осіб, що сприяли порушенню державного суверенітету та територіальної цілісності і несли загрозу національним інтересам та безпеці України. Оскільки існує рішення РНБО, яке стосується цього питання, парламент зі свого боку також має брати участь у розслідуванні можливих злочинів представників минулої та нинішньої влади.

До складу ТСК від фракції «Слуга Народу» увійдуть також Юрій Мисягін, Віталій Безгін, Олександр Мережко, Олександр Завітневич, Олексій Жмеренецький, Святослав Юраш, Олена Хоменко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy