Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Реформа «Укроборонпрому» дозволить забезпечити ЗСУ сучасною та якісною зброєю

  • 631
Реформа «Укроборонпрому» дозволить забезпечити ЗСУ сучасною та якісною зброєю

Державний концерн «Укроборонпром» перетворять на акціонерне товариство. Така реформа дозволить своєчасно та повноцінно забезпечувати українську армію якісною зброєю та технікою.

Відповідний законопроєкт № 3822 підтримав на своєму засіданні Комітет з питань нацбезпеки, оборони та розвідки і рекомендував парламенту проголосувати за нього у першому читанні на найближчій сесії.

Олександр Завітневич

«Усі ми знаємо приклади підприємств, які простоюють і нічого не виготовляють. Вони тільки обтяжують весь концерн. Цей закон дасть можливість пришвидшити трансформацію ОПК у найкоротший термін – до 1 року», – наголосив під час брифінгу в парламенті голова Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Завітневич.

Як зазначив гендиректор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв, у межах реформи передбачається створити два великі холдинги: «Оборонні системи України», які об’єднають 65 підприємств у 6 субхолдингів,  що опікуватимуться конкретними напрямами для потреб ЗСУ. І аерокосмічний холдинг, який опікуватиметься авіацією та космосом».

Юрій Гусєв

Нова сучасна модель корпоративного управління на підприємствах концерну убезпечить їх від корупційних ризиків, конфлікту інтересів та прямого політичного впливу. Також ухвалення законопроєкту дозволить оздоровити підприємства «Укроборонпрому» на всіх рівнях: фінансовому, соціальному та виробничо-технологічному.

У результаті оборонні підприємства зможуть залучати прямі (зокрема, іноземні) інвестиції з метою виготовлення сучасних зразків озброєння та військової техніки, передусім для потреб Збройних сил України.

«Наше головне завдання – своєчасно та у повному обсязі забезпечувати українську армію сучасною високотехнологічною зброєю та військовою технікою. Без корпоратизації «Укроборонпрому» робити це буде дедалі важче», – наголосив генеральний директор концерну Юрій Гусєв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy