Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Реформа судової та правоохоронної систем: які законопроєкти планує ухвалити ВР до кінця сесії

  • 10346
Реформа судової та правоохоронної систем: які законопроєкти планує ухвалити ВР до кінця сесії

До кінця 5-ї сесії роботи Верховної Ради парламент має намір ухвалити важливі законопроєкти, що стосуються реформи правоохоронної та судової систем. Про законодавчі плани парламенту розповів очільник партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

За його словами, до другого читання готовий законопроєкт про реформу Служби безпеки України.

«Думаю, що до кінця сесії маємо спробувати встигнути його ухвалити. Ми зацікавлені в тому, щоб трансформувати СБУ у спецслужбу європейського зразка. Ця реформа є частиною наших зобов’язань в межах інтеграції до НАТО. Найперше, потрібно позбавити СБУ можливості втручатись в економічну діяльність та перетворювати функції спецслужби на спосіб шантажувати бізнес. Це точно маємо прибрати», – пояснив Олександр Корнієнко.

Ще одна реформа, на яку дуже чекає суспільство – судова. Йдеться про цілий пакет реформ, що реалізовується за підтримки наших міжнародних партнерів – і зміни по Вищій Раді правосуддя, і Вищій кваліфікаційній комісії.

«Законопроєкт про Вищу раду правосуддя – це частина судової реформи, мета якої – створення чесного суду, що забезпечить встановлення справедливості та поверне довіру громадян України й іноземних інвесторів до судової системи. Ухвалення цього закону потрібне для продовження співпраці з МВФ», – наголосив очільник «Слуги Народу».

Він також підкреслив, що важливим є законопроєкт №5459 про Національне антикорупційне бюро. Вже цього тижня депутати мають намір ухвалити його в першому читанні.

Законопроєкт спрямований на усунення суперечностей між Конституцією України та Законом України «Про Національне антикорупційне бюро України», а також на пов’язане з цим забезпечення гарантій незалежності для Національного бюро.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy