Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Реформа СБУ наблизить Україну до НАТО – Мар’яна Безугла

  • 11325
Реформа СБУ наблизить Україну до НАТО – Мар’яна Безугла

Одним із головних приоритетів парламентського Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки є робота над законопроєктами, які наближають Україну до стандартів НАТО. Про це заявила заступниця голови комітету Мар’яна Безугла, яка бере участь у міжпарламентській раді Україна-НАТО в Одесі.

«Посилення демократичного цивільного парламентського нагляду за сектором оборони та безпеки. Корпоратизація Укроборонпрому. Реформа та осучаснення оборонних закупівель зі зменшенням їх надмірної засекреченості. Все це зміни, які парламент досяг за останні роки та які наблизили нашу державу до стандартів НАТО», – заявила Мар’яна Безугла.

Водночас, додала вона, парламенту необхідно ще ухвалити законопроєкт №3196-д про реформу Служби безпеки України.

«СБУ не повинна виконувати невластиві їй функцій. У роботі СБУ мають бути зменшені корупційні ризики і водночас посилені спроможності протидіяти російській агресії у форматі контррозвідки», – сказала заступниця голови комітету.

Також наблизити до стандартів НАТО зможе ухвалення та реалізація закону про безпеку класифікованої інформації. Це сприятиме удосконаленню обміну інформацією в секторі оборони.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy