Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Речниця фракції «Слуга Народу» розповіла, які закони розглянуть депутати наступного пленарного тижня

  • 6076
Речниця фракції «Слуга Народу» розповіла, які закони розглянуть депутати наступного пленарного тижня

Розблокування закону про олігархів, ухвалення ресурсного законопроєкту № 5600 та низка євроінтеграційних законів – за словами речниці фракції «Слуга Народу» Юлії Палійчук, над цим депутати планують працювати наступного пленарного тижня.

«Насамперед парламентська більшість розгляне 12 проєктів блокуючих постанов, що не дозволяють спікеру Руслану Стефанчуку підписати закон про олігархів та передати його на підпис Президентові. Також за спеціальною процедурою депутати мають намір ухвалити ресурсний законопроєкт №5600», – повідомила речниця фракції.

Також, за її словами, депутати планують зібратися на позачергове засідання, щоб ухвалити низку євроінтеграційних законів, зокрема №4554 про безпечне дитяче харчування відповідно до стандартів ЄС, №3680-д, що спрощує експертизу та обіг насіння, а також №0124 про уникнення подвійного оподаткування між Україною і Данією.

«Для посилення співпраці з МВФ депутати планують ухвалити законопроєкт №5459-1 про приведення статусу НАБУ у відповідність до вимог Конституції, а також низку законопроєктів у сфері реформування банківської сфери та посилення незалежності НБУ», – сказала Палійчук.

Крім того, парламентська більшість почне розглядати законопроєкт №3205-2, що допоможе малим фермерам отримати доступні кредити.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy