Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Расизму в Україні не місце: офіційна позиція «Слуги Народу» щодо агресії у бік Жана Беленюка

  • 6896
Расизму в Україні не місце: офіційна позиція «Слуги Народу» щодо агресії у бік Жана Беленюка

Сьогодні, 13 серпня, невідомі молодики намагалися спровокувати народного депутата від фракції «Слуга Народу» Жана Беленюка на конфлікт, викрикуючи образливі раситські фрази та ставлячи під сумнів його патріотизм.

Ми, партія та фракція «Слуга Народу», категорично засуджуємо використання будь-якої форми дискримінації та агресії – за ознакою раси чи будь-якою іншою.

Наголошуємо на тому, що патріотичність того чи іншого громадянина не вимірюється його кольором шкіри, статтю, етнічним походженням чи місцем проживання.

Вважаємо, що подібний інцидент – один із проявів мови ненависті. Їх вже третій рік поспіль на різних комунікаційних майданчиках, зокрема у соцмережах, культивують політичні опоненти, що не звикли цивілізовано та конструктивно вести дискусії.

Одним із пунктів передвиборчої програми нашої партії було запровадження гуманітарної політики, яка сприятиме культурному, громадянському та духовному об’єднанню українців, а також захисту прав людини та основоположних свобод.

Ми беззастережно дотримувалися, дотримуємося і будемо дотримуватися цієї політики. У подальшому використовуватимемо всі законодавчі та виконавчі важелі впливу, щоб не допустити в українському суспільстві проявів расизму та ксенофобії. А порушники – отримуватимуть суворе покарання. Таким ганебним явищам у нашій багатонаціональній та багатокультурній державі не місце.

Також закликаємо українське суспільство не толерувати використання брудних технологій у політиці та засуджувати їхнє використання.

«Слуга Народу» вимагає від Національної поліції України в найкоротші терміни встановити особи нападників та притягти їх до відповідальності.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy