Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Радикалізація ситуації на 87-му окрузі неприпустима – Олександр Корнієнко

  • 6118
Радикалізація ситуації на 87-му окрузі неприпустима – Олександр Корнієнко

Представники партії «Слуга Народу» стурбовані радикалізацією ситуації з підрахунком голосів на 87-му окрузі на Івано-Фраківщині та намаганнями наших опонентів зірвати цей процес, щоб спровокувати вуличні протести.

Вночі після відновлення роботи окружної виборчої комісії кандидат у народні депутати Олександр Шевченко, який програє Василю Вірастюку на окрузі №87, перейшов від спроб перешкоджання підрахунку голосів до прямих погроз життю і здоров’ю членів комісії.

Після неодноразових попереджень, винесених Олександру Шевченку за перешкоджання роботі комісії, ОВК позбавила права бути присутніми на засіданні Шевченка і його довірених осіб та представників.

Втім, він не виконав рішення ОВК і продовжив зривати підрахунок голосів. Така поведінка обурила присутніх на засіданні народних депутатів. Зрештою комісія ухвалила рішення про вилучення з приміщення всіх присутніх, звернувшись по допомогу до представників правоохоронних органів, та оголосила перерву до 11 години 1 квітня.

«Для нас усе очевидно, Олександр Шевченко не хоче чесного встановлення результатів виборів. Тому усіляко намагається зірвати підрахунок голосів і перейти на «тиск вулицею». Ми закликаємо ОВК відновити роботу та нарешті встановити результати волевиявлення українців. А наших опонентів – діяти в законний і цивілізований спосіб», – заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Вважаємо, що ситуація потребує негайного втручання з боку правоохоронних органів, які повинні гарантувати особисту безпеку членів комісії, дати юридичну оцінку неприпустимій поведінці кандидата Олександра Шевченка відповідно до чинного законодавства.

Вибори, підрахунок голосів та встановлення результатів повинні проходити виключно у спосіб, визначений законами України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy