Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рада збільшила чисельність Держприкордонслужби на 7 тисяч військовослужбовців

  • 7192
Рада збільшила чисельність Держприкордонслужби на 7 тисяч військовослужбовців

Чисельність Державної прикордонної служби України збільшено на 7000 осіб-військовослужбовців: з 53 000 до 60 000.

Відповідний законопроєкт №7161 ухвалив сьогодні парламент.

«Станом на сьогодні, окрім виконання безпосередніх завдань прикордонна служба також залучається і до заходів забезпечення оборони України в середині країни, що потребує формування нових бойових підрозділів. Тому ми збільшуємо її загальну чисельність, додав народний депутат», – зазначив голова комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.

Він пояснив, що Державна прикордонна служба разом з іншими силами оборони чинить гідну відсіч агресору, здійснюючи заходи, необхідні для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави. Та гранична чисельність прикордонної служби, яка є зараз,  розрахована на виконання покладених завдань з охорони державного кордону України на суші, морі, річках, озерах та інших водоймах з метою недопущення незаконної зміни проходження його лінії, забезпечення дотримання режиму державного кордону та прикордонного режиму.
 
«Зараз загарбників успішно б’ють наші ЗСУ , Нацгвардія, прикордонники, бійці усіх структур сектору національної безпеки та оборони постійно відправляють додому непроханих гостей, демонструючи не тільки відвагу та героїзму, але й високий професіоналізм. І вся країна підтримує своїх воїнів. Ми обороняємо наш дім. Кожен день – це крок до нашої перемоги», – підсумував Олександр Завітневич.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy