Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рада збереться 20 липня на позачергову сесію: Монобільшість долатиме «постановочний спам» для розблокування судової реформи

  • 5346
Рада збереться 20 липня на позачергову сесію: Монобільшість долатиме «постановочний спам» для розблокування судової реформи

Верховна Рада у вівторок, 20 липня, проведе позачергове засідання, на якому монобільшість долатиме так званий «постановочний спам» опозиції. Йдеться про відхилення постанов, якими опозиція блокує підписання законів щодо судової реформи спікером парламенту Дмитром Разумковим та Президентом Володимиром Зеленським. Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Закон про Вищу раду правосуддя – проєкт №5068 – заблокували двома постановами. Розрахунок простий: заблокувати закон на півтора місяці – до відкриття нової сесії Ради. Тобто до 7 вересня. Щоб на цей час продовжити роботу корумпованої судової системи і відкласти її реформування. Але нас цим не залякаєш. Як і не вдалося залякати із земельною реформою, із банківською і зі всім іншим. Саме тому ми зберемося на позачергову сесію, щоб відхилити ці постанови», – розповів Олександр Корнієнко.

Натомість очільник фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія звернув увагу, що кворуму для процедури відхилення постанови не потрібно.

«226 голосів необхідні лише для ухвалення позитивного рішення, голосування за законопроєкт чи постанову. А от кворуму для початку засідання для відхилення закону чи постанови не потрібно», – сказав він.

Крім того, Олександр Корнієнко та Давид Арахамія внесли законопроєкт щодо змін у регламенті. Вони покликані не допускати у майбутньому «постановочного спаму». Його разом із «поправочним спамом» опозиція використовує для необґрунтованого затягування з підписанням важливих для держави і громадян законопроєктів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy